Serwis, naprawa sprężarek

Nasza firma świadczy również fachowe usługi z zakresu serwisu sprężarek, zarówno gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego, a także przeglądów technicznych. Działamy na terenie całego kraju, co pozwala nam na dotarcie do każdego z naszych Klientów.

Do naszych podstawowych zajęć należy serwis kompresorów śrubowych BOGE i ATMOS. Wykonujemy również remonty główne takich marek, jak:

 • Orlik,
 • Atlas Copco,
 • Mark, Ingersoll Rand,
 • Alup,
 • Kaeser,
 • CompAir

oraz wielu innych.

Naszą specjalnością są urządzenia do uzdatniania sprężonego powietrza. Zajmujemy się naprawami urządzeń chłodniczych oraz adsorpcyjnych, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w tej branży oraz wysokich kwalifikacjach.

Korzystamy z najlepszych części zamiennych i eksploatacyjnych do wielu dostępnych typów takich elementów, jak osuszacze, filtry sieciowe, separatory olej/woda, a także wielu innych części, które składają się na pełen system uzdatniania sprężonego powietrza. Posiadamy dostęp do produktów renomowanych marek, odznaczających się niezawodnością i długotrwałą żywotnością.

Kontakt z serwisem:

Serwis: tel/fax: 12 290 52 50

Kierownik serwisu
Łukasz Bochenek 509 299 143

 

Przyjmowanie zgłoszeń gwarancyjnych i serwisowych:

Serwis: tel/fax: 12 290 52 50


Przy zgłoszeniach email/fax prosimy o podanie parametrów:

Model urządzenia, numer seryjny, rok produkcji, przebieg mth

Dysponujemy własnym magazynem części zamiennych i eksploatacyjnych do różnych znajdujących się na rynku typów kompresorów śrubowych, co zapewnia szybką realizację naprawy sprężarek. Dzięki zastosowaniu materiałów od cenionych producentów proponowane przez nas rozwiązania są niezwykle trwałe. Trafnie dobierzemy wkład filtracyjny do filtra sieciowego urządzenia, by uzyskać największą wydajność.

Filtry Sprężonego PowietrzaSeparatory CyklonoweMann filter Filtry Uzdatniające sprężone powietrze

Staramy się działać jak najszybciej, by sprawnie reagować na potrzeby naszych Klientów. Czas naszej reakcji na zgłoszenie to 24 godziny – do tego czasu mogą Państwo liczyć na fachową obsługę i serwis kompresorów. Oferujemy podpisywanie stałych umów z naszą firmą, co pozwoli w każdej chwili korzystać ze sprawnych usług. Dzięki współpracy z wieloma punktami naprawczymi, znajdującymi się w różnych miejscach kraju, możemy zapewnić krótki czas realizacji zleceń.

 

Blok śrubowy kompresora w serwisie AtmopolBlok śrubowy kompresora w serwisie Atmopol

 

 

Napisz do nas:

W zgłoszeniu serwisowym proszę o podanie następujących danych:

 1. Typ urządzenia
 2. Numer seryjny
 3. Rok produkcji
 4. Ilość przepracowanych Mth

formularz faksowego zgłoszenia serwisowego: