Systemy Instalacyjne - Instalacje Przemysłowe

ATMOPOL- Instalacje Przemysłowe - Zakład Robót Instalacji Przemysłowych powstawał równolegle z wykonywaniem przez firmę instalacji sprężonego powietrza oraz kompletną dostawę  urządzeń sprężarkowych. Po pewnym czasie po zatrudnieniu kadry kierowniczej o specjalności instalacje sanitarne oraz pracowników produkcyjnych  zakład zaczął poszerzać swoją działalność o  wewnętrzne instalacje  wod-kan. oraz ciepłownictwo.  Wykonujemy na terenie całej Polski w/w instalacje w halach przemysłowych oraz w budynkach mieszkalnych. Ekspansywny rozwój na przestrzeni ostatnich lat sprawił ,że obecnie Atmopol Instalacje Przemysłowe to  silna i stabilna firma o dużych możliwościach wykonawczych.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych w zakresie wykonywania instalacji przemysłowych: sprężonego powietrza, wody, azotu i gazów technicznych. Zajmujemy się przyłączaniem najlepszych rozwiązań przy zastosowaniu innowacyjnych technologii, pozwalających na uzyskanie doskonałych parametrów konstrukcji tego typu. Instalacje pneumatyczne wykonujemy w następujących technologiach:

 1. Rury zagniatane systemu Geberit Mapress:
  • C-Stahl (Stal ocynkowana obustronnie)
  • Edelstahl (Stal kwasoodporna 304 - 316)
  • Kupfer (Miedź)
 2. Rury łączone systemem Coupling
 3. Rury zgrzewane PP typu Ekoplast
 4. Rury spawane i skręcane
 5. Na życzenie wykonujemy kompleksowe podłączenie instalacji końcowych, wykorzystując takie elementy jak:
  • Szybkozłącza: Rectus ( RQS); Staubli i inne
  • Reduktory: Metalwork, Norgen, Landefeld i inne typu Festo
  • Zawory pneumatyczne: Ara pneumatic, Metalwork, Landefeld i inne typu Namur
  • przewody pneumatyczne elastyczne typu Festo, Sipi, Tekelan.
  • Stosujemy podpory systemowe: Walraven, Niczuk, Erico Caddy, Hilti lub Baks

 

Staramy się doradzić optymalne rozwiązania, eliminujące straty energetyczne i zapewniające ciągłość pracy zakładu w czasie serwisu. Przykładamy wagę do wydajności tworzonych przez nas rozwiązań, by były opcją jak najbardziej oszczędną i zapewniającą odpowiednie parametry medium.

Jeżeli planujecie Państwo przebudowę instalacji, jesteśmy w stanie przyłączyć nową do już istniejącej infrastruktury. Dopasowujemy w takim przypadku konstrukcję do obecnych rozwiązań i warunków, by całość działała sprawnie i nie powodowała strat energetycznych.

W przypadku starych rur wykonujemy również zabezpieczenie przed rdzą (filtracja na granicy starej i nowej sieci), co przedłuża żywotność całej konstrukcji i wydłuża czas do kolejnych prac konserwacyjnych.


Poniżej kilka przykładowych zdjęć z ostatnio zakończonych prac, na których widać zastosowane przez nas rozwiązania.

Instalacja pneumatyczna reduktoryRurociągi różne technologie

Geberit kolana nierdzewneInstalacja sprężonego powietrza

Instalacja kompensator maress 108Instalacja kompensacja 108

Instalacja Geberit MapressGeberit i owamat

Instalacja mapress i genebre

Pneumatyka instalacjaGeberit Komnino Mta